Ragnar Sandberg, Badande

Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Badande, signerad RS. Olja på pannå, 23,5 x 32,5 cm.

PROVENIENS
Beijers Auktioner, Moderna, höstauktion 1986, katalog nr 15, katalognr 273

pierre.olbers@auktionsverket.se

546313

2018-06-18