Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLIAM E. ELLIS (England, 1829-1891): Motiv från Wales, signerad W. E. Ellis, olja på pannå av papp, 22 x 31 cm.
546329
2018-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här