Massimo Campigli färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MASSIMO CAMPIGLI (Italien, 1895-1971): "Femmes fleurs", signerad och daterad Campigli 57, numrerad 120/175, färglitografi, ca 57x38 cm

546360

2018-05-24