Gerrits de Wet målning

Gerrits de Wet målning
Gerrits de Wet målning
Gerrits de Wet målning
Gerrits de Wet målning
Gerrits de Wet målning
Gerrits de Wet målning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GERRITS DE WET, hans krets, 1600-tal, Yttersta domen, olja på duk, dubblerad, ca 74x82 cm

Krackelyr

546377

2018-05-24