Fredrik Wilhelm Scholander Lennartsnäs

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDRIK WILHELM SCHOLANDER (1818-1881): "Transport af Scholanders näpene samling", akvarell, ca 66x51 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

546382

2018-06-12