Klubbat för:
8 800 SEK
3 000 SEK
PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Stockholms inlopp, signerad P W Cedergren, olja på pannå, ca 32x48 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
546385
2018-06-12