Per Wilhelm Cedergren Lennartsnäs

Klubbat för:

8 800 SEK

3 000 SEK

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Stockholms inlopp, signerad P W Cedergren, olja på pannå, ca 32x48 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

546385

2018-06-12