Julius Kronberg Lennartsnäs
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JULIUS KRONBERG (1850-1921): Lanskap med kvinnofigur, signerad J Kronberg 1915, etikett a tergo, olja på pannå, ca 20x10 cm
UTSTÄLLD: Liljevalchs Konsthall
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
546386
2018-06-12