Julius Kronberg Lennartsnäs

Julius Kronberg Lennartsnäs
Julius Kronberg Lennartsnäs
Julius Kronberg Lennartsnäs
Julius Kronberg Lennartsnäs

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULIUS KRONBERG (1850-1921): Lanskap med kvinnofigur, signerad J Kronberg 1915, etikett a tergo, olja på pannå, ca 20x10 cm
UTSTÄLLD: Liljevalchs Konsthall
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

546386

2018-06-12