Oscar Björck Lennartsnäs

Oscar Björck Lennartsnäs
Oscar Björck Lennartsnäs
Oscar Björck Lennartsnäs
Oscar Björck Lennartsnäs
Oscar Björck Lennartsnäs
Oscar Björck Lennartsnäs

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Läsande man, signerad Oscar Björck, olja på duk, ca 65x81 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Uppfodrad, retuscher

546404

2018-06-12