Adolf Nordling Lennartnäs

Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ADOLF NORDLING (1840-1888): Marin med segelfartyg,
signerad och daterad Adolf Nordling -65, olja på plåt, ca 25x36 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Mindre ytrepor

546412

2018-06-12