Vitrinskåp 1900-tal Furu
Valmis
2018-05-26
546421
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SKÅP med vitrindel, 1900-talets första hälft, avlutat furu, vitrindelens dörr samt sidor glasad med utanpåliggande spröjs, höjd 213 147x51 cm.
Smärre bruksslitage, tryckmärken