Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BO ANDERSSON (född 1946): Flaskan, signerad och daterad KGBA 06, skulptur, metall, gjutjärn, vax och snöre, höjd ca 25 cm
546424
2018-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här