Bo Andersson Flaska Skulpturparken

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO ANDERSSON (född 1946): Flaskan, signerad och daterad KGBA 06, skulptur, metall, gjutjärn, vax och snöre, höjd ca 25 cm

546424

2018-06-04