JE Berg torso marmor Skulpturparken

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

JE BERG (samtida): Torso, signerad och daterad J.E.Berg 1999, marmor på stensockel, höjd inkl sockel, höjd ca 29 cm

546437

2018-06-04