Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RING, 18 k guld, cabochonslipad smaragd, Carl Nyström, Stockholm 1960, ringstorlek 18 1/4, vikt ca 8,5 g
Bruksslitage, sten med smånagg
546464
2018-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här