Porträtt Lennartsnäs

Porträtt Lennartsnäs
Porträtt Lennartsnäs
Porträtt Lennartsnäs
Porträtt Lennartsnäs

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TANJA PAUS (1914-2007), kopia efter Marakoff: Porträtt av Olga af Nordin (född Lewenhaupt), olja på duk, ca 47x37 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

546476

2018-06-12