Klubbat för:
2 400 SEK
1 000 SEK
ANTON ULRIK BERNDES (1757-1844): Porträtt av Greve Samuel af Ugglas, signerad AU Berndes, gravyr, ca 45x30 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Smärre fläckar
546485
2018-06-12