Anton Ulrik Berndes Lennartsnäs

Klubbat för:

2 400 SEK

1 000 SEK

ANTON ULRIK BERNDES (1757-1844): Porträtt av Greve Samuel af Ugglas, signerad AU Berndes, gravyr, ca 45x30 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre fläckar

546485

2018-06-12