JE Berg bronsskulptur Skulpturparken

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JE BERG (samtida): Rocken, signerad och daterad J.E. BERG 1998, 3/7, brons, höjd inklusive stensockel ca 34 cm

Fylld

546518

2018-06-04