Edvin Öhrström Vas, "Flickan och duvan"
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM, "Flickan och duvan", vas, Orrefors, Ariel, dekor av flickansikte och duva i grönt, signerad ORREFORS SWEDEN Ariel Nr.... Edvin Öhrström, höjd ca 15,5 cm
skador, flertalet nagg
546531
2018-05-29