Edvin Öhrström Vas, "Flickan och duvan"

Edvin Öhrström Vas,
Edvin Öhrström Vas,
Edvin Öhrström Vas,
Edvin Öhrström Vas,
Edvin Öhrström Vas,
Edvin Öhrström Vas,
Edvin Öhrström Vas,
Edvin Öhrström Vas,

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, "Flickan och duvan", vas, Orrefors, Ariel, dekor av flickansikte och duva i grönt, signerad ORREFORS SWEDEN Ariel Nr.... Edvin Öhrström, höjd ca 15,5 cm

skador, flertalet nagg

546531

2018-05-29