Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, förgylld och bronserad, troligen Frankrike, 1900-talets början, rokokostil, träskuren dekor av akantus, blommor och rocailler, höjd ca 96 cm

Smärre avslag, färgbortfall

546536

2018-05-24