Christer Sjögren, soffbord, Lindshammars glasbruk

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHRISTER SJÖGREN, soffbord, Lindshammars glasbruk, 1960-tal, skiva i blått glas, stomme i stål med detaljer i ek, höjd 45, 80 x 80 cm

Ett ben med lagning

546539

2018-05-28