Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CHRISTER SJÖGREN, soffbord, Lindshammars glasbruk, 1960-tal, skiva i blått glas, stomme i stål med detaljer i ek, höjd 45, 80 x 80 cm
Ett ben med lagning
546539
2018-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här