Carl De Flon stop i tenn

Carl De Flon stop i tenn
Carl De Flon stop i tenn
Carl De Flon stop i tenn
Carl De Flon stop i tenn
Carl De Flon stop i tenn
Carl De Flon stop i tenn
Carl De Flon stop i tenn
Carl De Flon stop i tenn
Carl De Flon stop i tenn
Carl De Flon stop i tenn
Carl De Flon stop i tenn
Carl De Flon stop i tenn

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL DE FLON, skänkstop, tenn, mästare i Växjö 1777-1817, stämplad M2 1794, höjd 29 cm

Lagningar, slitage

546542

2018-05-26