Väggpendyl förgylld rokokostil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, förgylld och bronserad, 1900-talets första hälft, rokokostil, träskuren dekor, urtavlan märkt Gust. Bergsten, Stockholm, höjd ca 80 cm, pendel och nyckel medföljer

Smärre färgbortfall

546546

2018-05-24