Johan Petter Fagerström tennljustakar 1 par
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JOHAN PETTER FAGERSTRÖM, ljusstakar, 1 par, tenn, Kalmar 1823, sengustavianska, höjd 12 cm
Kuntoraportti
Lagningar, slitage
546549
Päivämäärä:
2018-05-26