Johan Petter Fagerström tennljustakar 1 par

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JOHAN PETTER FAGERSTRÖM, ljusstakar, 1 par, tenn, Kalmar 1823, sengustavianska, höjd 12 cm

Kuntoraportti

Lagningar, slitage

546549

Päivämäärä:

2018-05-26