Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
KONRAD SIMONSSON (1843-1911): Landskap med sjö, signerad Konrad Simonsson, olja på pannå, ca 29x47 cm
Smärre färgbortfall
546554
2018-05-24