Konrad Simonsson oljemålning

Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

KONRAD SIMONSSON (1843-1911): Landskap med sjö, signerad Konrad Simonsson, olja på pannå, ca 29x47 cm

Smärre färgbortfall

546554

2018-05-24