Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STAFFAN NIHLÉN (född 1929): skulptur, utan titel, sten, monogramsignerad ´´SN´´ och daterad -91 på glas sockel, höjd inkl sockel 24.5 cm
Bruksslitage, sockeln är lös
546561
2018-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här