Karin Karlsson

Karin Karlsson
Karin Karlsson
Karin Karlsson
Karin Karlsson

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

KARIN KARLSSON (1897-1979): Blomsterstilleben, signerad, signerad och daterad 1940, olja på duk, ca 65x55 cm

546580

2018-05-26