Tenhagen oljemålning

Tenhagen oljemålning
Tenhagen oljemålning
Tenhagen oljemålning
Tenhagen oljemålning
Tenhagen oljemålning
Tenhagen oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TENHAGEN (1800-tal), skridskoåkare, signerad och daterad J Tenhagen 1867, olja på pannå, 28x37 cm

546585

2018-05-24