Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SOFFGRUPP, 2 dlr, Dux, 1900-talets mitt, lösa stoppade plymåer, soffa, höjd ca 66, bredd 225 cm, fåtölj bredd 85 cm
Ben med märken, mindre bruksslitage
546588
2018-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här