Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
FINLAND. Wäg-karta öfver Finland. Utgifwen af Kongl. Landtmäteri Kontoret. 1806, kolorerad graverad karta, ca 440x490 mm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Fläckar, skador
546598
2018-06-12