Carl Magnus Lindborg stop i tenn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL MAGNUS LINDBORG, skänkstop, tenn, verksam i Strängnäs 1797-1810, höjad 27,5 cm

Lagningar och slitage

546602

2018-05-26