Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ZADOCH BERGENHOLTZ, ljusstake, tenn, verksam i Vimmerby 1793-1820/25, sengustaviansk, fyrstämplade ZB Vimmerby 1802, klockformad fot med pärlstav, kannelerad pelare, höjd 15 cm
Slitage
546607
2018-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här