Yngvar Sandström soffbord Triva-serien NK
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM, soffbord, 1950-tal, ur Triva-serien, Nordiska Kompaniet, stavlimmad skiva i massiv valnöt och björk, ben i björk, brickmärkt undertill, längd 148 cm, bredd 56 cm, höjd 40 cm
Smärre repor, något ostablia ben
546610
2018-05-25