Herman af Sillén pastell

Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell
Herman af Sillén pastell

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HERMAN AF SILLÉN (1857-1908): Båtar på stormigt hav, signerad och daterad H. af Sillén -89, pastellkrita på papper 68x102 cm

546613

2018-06-18