Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HERMAN AF SILLÉN (1857-1908): Båtar på stormigt hav, signerad och daterad H. af Sillén -89, pastellkrita på papper 68x102 cm
546613
2018-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här