Frans Johan Tiger

Frans Johan Tiger
Frans Johan Tiger
Frans Johan Tiger
Frans Johan Tiger
Frans Johan Tiger
Frans Johan Tiger

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

FRANS JOHAN TIGER (Finland, 1849-1919): Kustlandskap med båtar, signerad och daterad Frans Tiger, 1885, olja på duk, ca 80x130 cm

546617

2018-05-26