Trädgårdsstaty Hebe

Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe
Trädgårdsstaty Hebe

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTATY, 1900-tal, Hebe - vattnets och ungdomens gudinna, bronserad komposit, höjd inklusive sockel 203 cm

Ställvis slitage

546629

2018-05-26