Folke Ohlsson fåtölj
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FOLKE OHLSSON, "Duxiesta", fåtölj med fotpall, DUX, 1960-tal, Ljungs Industrier Malmö, Bra Bohag, stomme i teak, grön klädsel, fåtölj med vippfunktion, undertill märkt, sitthöjd ca 36 cm
Slitage, klädsel med skador, torkad stoppning limmat underrede
546631
2018-05-27