Folke Ohlsson fåtölj

Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOLKE OHLSSON, "Duxiesta", fåtölj med fotpall, DUX, 1960-tal, Ljungs Industrier Malmö, Bra Bohag, stomme i teak, grön klädsel, fåtölj med vippfunktion, undertill märkt, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, klädsel med skador, torkad stoppning limmat underrede

546631

2018-05-27