Grafiska blad Lennartsnäs

Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRAFISKA BLAD, 1800-tal, 4 st, bl a förställande Gustaf af Ugglas, Gustaf Lewenhaupt, Ulla von Eckermann (född Lewenhaupt), rammått ca 68x59 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre pastellageskador

546637

2018-06-12