Skulpturparken

Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken
Skulpturparken

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, PLAKETTER, bla PIA KNÖPPEL (född 1947), (5 st), Huvuden samt plaketter, enstaka signerad, gjutjärn, konstmassa, metall, huvud i gjutjärn ca 15x11 cm, Pia Knöppel (född 1947): huvud på gatusten - höjd ca 79 cm, väggplakett ca 17x14 cm (CXI, , Ystad, 1900-tal), fat i gulmetall 14x10 cm (BERSBO), inramat huvud i konstmassa ca 26x15 cm

546638

2018-06-04