Jean Cocteau efter, 10 färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEAN COCTEAU (Frankrike, 1889-1963) efter: 10 färglitografier, delvis tjurfäktningsmotiv, signerade i trycket och numrerade 165/200, 30x23 cm

546644

2018-05-29