Tom Kelley Casablanca
Valmis
2018-05-25
546647
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TOM KELLEY, "Casablanca", fåtöljer, ett par, bok, för TON, grålaserade, grå textilklädsel, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage, repor