Tom Kelley Casablanca

Tom Kelley Casablanca
Tom Kelley Casablanca
Tom Kelley Casablanca
Tom Kelley Casablanca
Tom Kelley Casablanca
Tom Kelley Casablanca
Tom Kelley Casablanca
Tom Kelley Casablanca
Tom Kelley Casablanca
Tom Kelley Casablanca
Tom Kelley Casablanca
Tom Kelley Casablanca

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOM KELLEY, "Casablanca", fåtöljer, ett par, bok, för TON, grålaserade, grå textilklädsel, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, repor

546647

2018-05-25