Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, Bodafors, byrå, 1940-tal, rokokostil, fanerad med mahogny, stämplad SM, tre lådor, beslag av mässing, profilerad skiva av sten, höjd 82, längd 87, bredd 47 cm
Slitage, märken, smärre fanérskador
546661
2018-05-25