Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, Bodafors, byrå, 1940-tal, rokokostil, fanerad med mahogny, stämplad SM, tre lådor, beslag av mässing, profilerad skiva av sten, höjd 82, längd 87, bredd 47 cm
Kuntoraportti
Slitage, märken, smärre fanérskador
546661
Päivämäärä:
2018-05-25