Byrå Svenska Möbelfabrikerna

Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, Bodafors, byrå, 1940-tal, rokokostil, fanerad med mahogny, stämplad SM, tre lådor, beslag av mässing, profilerad skiva av sten, höjd 82, längd 87, bredd 47 cm

Kuntoraportti

Slitage, märken, smärre fanérskador

546661

Päivämäärä:

2018-05-25