Pojkporträtt Lennartsnäs

Pojkporträtt Lennartsnäs
Pojkporträtt Lennartsnäs
Pojkporträtt Lennartsnäs
Pojkporträtt Lennartsnäs

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), kopia: Pojkporträtt, olja på duk, ca 82x62 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

546691

2018-06-12