Richard Brixel brons Sport

Richard Brixel brons Sport
Richard Brixel brons Sport
Richard Brixel brons Sport
Richard Brixel brons Sport
Richard Brixel brons Sport
Richard Brixel brons Sport
Richard Brixel brons Sport
Richard Brixel brons Sport
Richard Brixel brons Sport
Richard Brixel brons Sport
Richard Brixel brons Sport
Richard Brixel brons Sport

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RICHARD BRIXEL (Stockholm, född 1943): Michael Schumacher på Ferrarihästen, signerad R.Brixel, numrerad 8/999, patinerad brons, ca höjd 48, längd 31, bredd 15 cm

546699

2018-11-25