Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RICHARD BRIXEL (Stockholm, född 1943): Michael Schumacher på Ferrarihästen, signerad R.Brixel, numrerad 8/999, patinerad brons, ca höjd 48, längd 31, bredd 15 cm
546699
2018-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här