Klubbat för:
6 600 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
RICHARD BRIXEL (Stockholm, född 1943): Michael Schumacher på Ferrarihästen, signerad R.Brixel, numrerad 8/999, patinerad brons, ca höjd 48, längd 31, bredd 15 cm
Zustandsbeschreibung
546699
2018-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner