Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Kvinna i rött, signerad Peter Dahl, akvarell, 40 x 30 cm

546711

2018-05-26