Kaffepanna Lennartsnäs

Kaffepanna Lennartsnäs
Kaffepanna Lennartsnäs
Kaffepanna Lennartsnäs
Kaffepanna Lennartsnäs
Kaffepanna Lennartsnäs
Kaffepanna Lennartsnäs
Kaffepanna Lennartsnäs
Kaffepanna Lennartsnäs
Kaffepanna Lennartsnäs
Kaffepanna Lennartsnäs
Kaffepanna Lennartsnäs
Kaffepanna Lennartsnäs

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEPANNA, 1800-tal, koppar, gåsbröst och mustaschfäste, märkt U:1850 (Ugglas), höjd inkl hänkel, höjd 38 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

546720

2018-06-12